Hakkımızda

Her şey 1996 yılında başladı. Küçük bir atölyede mobilya üretimi serüvenine başlayan MKM, zamanla yeni yaşam formları oluşturmak amacıyla dünya çapında ihracat yapan büyük bir firmaya dönüştü.

Kalite, şıklık, sağlamlık, rahatlık ve ulaşılabilir dizayn kriterlerini kendine ilke edinmiş olan MKM, geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ana odak noktasına alarak insanlara bir mobilyadan ziyade bir yaşam tarzı sunuyor.

Mutfak, banyo, oturma odası, yemek odası, çocuk ve genç odaları ile her çeşit modüler ve panel mobilyası alanında üretim yapan MKM, farklı tarzları modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize getiriyor. MKM, ayrıca yurt içi ve yurt dışında üstlendiği otel, hastane, okul ve birçok kurumsal proje ile farklı ihtiyaç ve taleplere geniş çözüm alternatifleri sunuyor.

MKM mobilya ürünleri; renkleri, tasarımları ve diğer tüm özellikleriyle genç, dinamik ve moderndir. Size sadece yeni alınan bir mobilyanın heyecanını yaşatmakla kalmaz, zaman tanımayan tasarımlarıyla evinizdeki dinamizmi yıllar boyu sürdürür.